Przedsiębiorstwo
budowlane

Kontakt

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.

64-100 Leszno, ul. Kąkolewska 21
Tel
+48 65 538 99 00
Fax
+48 65 538 99 01
e-mail
ambit@ambit.com.pl

Sąd Rejonowy w Poznaniu KRS 0000048391
NIP 697-19-97-080 REGON 411141797 Kapitał zakładowy 976.000 zł

 

map2

Jarosław Dawidziak

Jarosław Dawidziak

Prezes Zarządu
e-mail
dawidziak@ambit.com.pl
Mariusz Stajer

Mariusz Stajer

Wice Prezes Zarządu
e-mail
stajer@ambit.com.pl

 

Jarosław Dawidziak
Prezes Zarządu
e-mail
dawidziak@ambit.com.pl
Mariusz Stajer
Wice Prezes Zarządu
e-mail
stajer@ambit.com.pl
Karolina Zimna
Asystentka Zarządu
Tel
+48 65 538 99 00
e-mail
zimna@ambit.com.pl
e-faktury
e-mail
faktury@ambit.com.pl
Renata Wojciechowska
Główna księgowa
e-mail
wojciechowska@ambit.com.pl
Marzena Stamm
Specjalista ds. kadr
e-mail
stamm@ambit.com.pl
Maciej Reputała
Specjalista ds. rozliczeń
e-mail
reputala@ambit.com.pl
Magdalena Dziubała
Tel
+48 607 108 269
e-mail
dziubala@ambit.com.pl

 

 

Wyroby z kamienia

Dawid Maciejewski
Tel
+48 605 366 422
e-mail
kamienie@ambit.com.pl

Parapety

Krzysztof Glapiak
Dyrektor Handlowy
Tel
+48 603 75 79 65
e-mail
glapiak@ambit.com.pl
Daniel Jagielski
Kierownik Produkcji
Tel
+48 609 455 126
e-mail
jagielski@ambit.com.pl
Elwira Bartkowiak
Specjalista ds. sprzedaży
Tel
+48 65 538 99 07
e-mail
zamowienia@ambit.com.pl

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

T. +48 65 538 99 00
F. +48 65 538 99 01

Diament Forbes 2021 whitegazele black

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności