Przedsiębiorstwo
budowlane

Firma

Tworzenie firmy
to nie sprint. To
maraton

Elon Musk

Jesteśmy jedną z czołowych firm branży budowlanej w kraju. Dla naszych Klientów marka AMBIT to synonim najnowocześniejszych technologii w budownictwie. Najwyższa jakość świadczonych usług oraz doskonała organizacja pracy czynią nas jedną z najbardziej konkurencyjnych i wiarygodnych firm w branży.

Od początku działalności firmy naszą wizytówką była produkcja parapetów zewnętrznych stalowych i aluminiowych o długości do 6 m.Spełniając oczekiwania Klientów stopniowo rozszerzaliśmy nasze możliwości produkcyjne, zwiększając różnorodność oferowanych parapetów.Obecnie, poza standardowymi rozwiązaniami jaki mi są parapety stalowe i aluminiowe w dowolnej kolorystyce RAL, oferujemy parapety stalowe drewnopodobne oraz parapety aluminiowe -tłoczone, imitujące płytkę klinkierową.Mając na uwadze kompleksowość usług oferujemy także wewnętrzne parapety Komorowe.

firma koncepcja fot kamien2


Wyroby
z kamienia

Aglomarmur, granit,

 

firma koncepcja
fot kamien2 


Produkcja
parapetów

 

 

Od niedawna ofertę dopełniamy wyrobami z granitu oraz aglomarmuru. Kamienne parapety, blaty,schody i elewacje znajdują coraz szersze grono Odbiorców zarówno wśród Klientów indywidualnych, jak i firm deweloperskich, które zaczynają kłaść nacisk na takie walory wyrobów z kamienia jak wysoka estetyka wykończenia, a także trwałość tych produktów.

 

Dobra organizacja pracy, terminowość, zaangażowanie, wiedza i doświadczenie naszych pracowników czynią z naszej firmy jedną z najbardziej wiarygodnych i konkurencyjnych firm w branży budowlanej w kraju. Wielokrotnie znaleźliśmy się w gronie najlepszych – w rankingu „Gazele Biznesu”, co lokuje markę AMBIT w gronie najprężniej działających przedsiębiorstw naszego regionu. Dbamy o każdy element działalności naszej firmy.

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

T. +48 65 538 99 00
F. +48 65 538 99 01

Diament Forbes 2021 whitegazele black

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności