Przedsiębiorstwo
budowlane

Firma

Tworzenie firmy
to nie sprint. To
maraton

Elon Musk

Z dumą przedstawiamy Państwu firmę AMBIT, która od lat jest wiodącym graczem na polskim rynku budowlanym. Nasza firma jest synonimem innowacyjności, jakości i solidności. Jesteśmy dedykowanym zespołem specjalistów, którzy nieustannie poszukują najnowszych technologii i najlepszych praktyk w branży, aby zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom satysfakcji.

Założone przez Jarosława Dawidziaka i Mariusza Stajera w 1997 roku, Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT rozpoczęło swoją działalność jako mała firma zaledwie z kilkoma osobami na pokładzie. Ich determinacja i zamiłowanie do budownictwa dały początek przedsiębiorstwu, które stało się jednym z liderów branży budowlanej w kraju.

 

firma koncepcja fot kamien2


Wyroby
z kamienia

Aglomarmur, granit,

 

firma koncepcja
fot kamien2 


Produkcja
parapetów

 

 

W początkowych latach, biuro firmy mieściło się w piwnicy, a produkcja odbywała się w wynajętych halach. Jednak już po kilku latach firma zainwestowała w nowoczesne maszyny numeryczne, co umożliwiło precyzyjną produkcję blach o długości do 6 metrów oraz rozpoczęcie produkcji parapetów stalowych i aluminiowych, co stanowiło nowość na rynku w tamtym czasie.

Dziś, Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT zatrudnia blisko 150 osób i jest synonimem najwyższej jakości usług w branży budowlanej. Zaufanie klientów oraz wysoka efektywność produkcyjna sprawiły, że firma odniosła sukces na wielu polach, zarówno realizując zarówno projekty budowlane, jak i produkcyjne.

Nasza historia to historia pasji, determinacji i nieustannego dążenia do doskonałości. Od małego biura w piwnicy do wielkiego przedsiębiorstwa - tak można opisać naszą drogę. Jesteśmy dumni z osiągnięć, ale jeszcze bardziej podekscytowani przyszłością, którą z nadzieją przyjmujemy.

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

T. +48 65 538 99 00
F. +48 65 538 99 01

Diament Forbes 2021 whitegazele black

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności