Przedsiębiorstwo
budowlane

Wyroby z kamienia

Wyroby z kamienia

Parapety

Wyroby z kamienia, parapety i podbitki

Witajcie w świecie parapetów i wyrobów z kamienia! Już od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości parapetów zewnętrznych stalowych i aluminiowych. Nasze doświadczenie pozwoliło nam nie tylko wyspecjalizować się w tej dziedzinie, ale także stale rozwijać naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Oprócz tradycyjnych rozwiązań, oferujemy także innowacyjne parapety stalowe drewnopodobne oraz aluminiowe - tłoczone, imitujące płytkę klinkierową, które cieszą się coraz większą popularnością oraz wewnętrzne parapety komorowe.

Nasza oferta nie kończy się jednak na parapetach – kompleksowość usług to nasza dewiza, dlatego także proponujemy wysokiej jakości wyroby z granitu, aglomarmuru i kwarcu. Kamienne parapety, blaty, schody i elewacje znajdują coraz szersze grono odbiorców, którzy doceniają ich estetykę i trwałość. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i odkryj niezwykłe możliwości wyrobów z kamienia!

Czytaj więcej

Potrzebujesz oferty, konsultacji w sprawie blatów z kamienia lub parapetów?

Umów się z naszym doradcą

Profil działalności

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

T. +48 65 538 99 00
F. +48 65 538 99 01

Diament Forbes 2021 whitegazele black

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności